11-14 listopada 2014 r
Hanower, Niemcy

Serdecznie witamy na stronie wystawy EuroTier / BioEnergy Decentral

Od 13 do 16 listopada 2012 r. wystawa EuroTier znowu otwiera swoje podwoje dla międzynarodowej fachowej publiczności. Ten światowy Top-Event dla profesjonalistów z dziedziny chowu zwierząt odbędzie się na największym na świecie terenie wystawowym w Hanowerze. Również i w roku 2012 oczekuje tutaj Państwa ponadbranżowa oferta, począwszy od chowu bydła, trzody chlewnej, owiec i drobiu poprzez bioenergię aż do akwakultury.

Produkty i usługi związane z bioenergią przedstawione zostaną w ramach BioEnergy Decentral na powierzchni ponad 30.000 qm.  

Będziemy radzi powitać Pana/ią jako gościa wystawy EuroTier w dniach od 13 do 16 listopada 2012 r. w Hanowerze.

Dojazd i partnerskie biura podróży
Teren wystawowy Hanower dysponuje doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi. Czy to samochodem, koleją lub samolotem.Ułatwimy Państwu przyjazd: w wielu krajach mamy partnerskie biura podróży, – łatwo i szybko dotrzecie Państwo na teren wystawowy. Ułatwimy Państwu przyjazd: w razie potrzeby przy planowaniu wyjazdu chętnie pomogą nasze partnerskie biura podróży w Państwa kraju.

Bilety wstępu i ich ceny
Informacje na temat cen biletów i godzin otwarcia [ tutaj ]

Noclegi
W poszukiwaniu optymalnego noclegu w hotelu lub na kwaterze prywatnej w Hanowerze względnie jego okolicach chętnie pomogą nasi kompetentni partnerzy.

Usługi dodatkowe
Oferujemy Państwu także informację o tłumaczach, zwiedzaniu zakładów, ramowym programie kulturalnym lub adresów restauracji w Hanowerze.

Osoby kontaktowe
W razie dalszych pytań chętnie pomoże nasz zespołu obsługi gości.

Broszurę dla gości

Tutaj możecie Państwo pobrać w formacie PDF naszą "Visitor's brochure" bezpłatną broszurę dla gości wystawy.

FAQ

Wiele odpowiedzi na często zadawane pytania a także to, co warto wiedzieć o organizacji wystawy EuroTier, znajdziecie Państwo w naszym angielskojęzycznym katalogu pytań i odpowiedzi (FAQ)