Skip to main content

Міжнародна конференція – Україна

16 листопада, 2022, 10:00 - 12:30 (CET), Convention Center, Room 3B

«Боротьба за існування українського тваринництва» - Які драматичні наслідки для тваринництва України має російська загарбницька війна? Як саме стале відновлення може бути успішним?

Регистрация на Конференцию

Незалежно від того, чи йдеться про закупівлю виробничих ресурсів, рослинницьких та тваринницьких технологій чи експорт сільськогосподарських товарів, Україна є важливим торговим партнером на світових аграрних ринках. Це також стосується торгівлі продуктами тваринного походження. Наприклад, донедавна Україна входила до трійки найбільших експортерів м’яса птиці до Німеччини. Також Україна є великим експортером молочної продукції до Польщі, Молдови та Литви.

Війна в Україні має серйозні наслідки для тваринництва. Це пов’язано з частково зруйнованою виробничою та матеріально-технічною інфраструктурою, утрудненим доступом до засобів виробництва, обмеженою наявністю робочої сили, а також безпосереднім веденням бойових дій на території окремих підприємств. Страждають люди, але і тварини так само стають жертвами війни. За попередніми оцінками, під час війни вже втрачено 15-20% поголів’я великої рогатої худоби, свиней і птиці. У цій ситуації господарства, які борються за своє існування, змушені переорієнтовуватися і шукати альтернативи.

Відбудова тваринницького виробництва потребує значних зусиль. Особливо великий попит існує на молоко та свинину.

Під час заходу високопосадові представники аграрної політики та аграрного бізнесу України поінформують про розвиток тваринництва в умовах кризи та про необхідність відбудови. З цією метою вони представлять свої пропозиції щодо активізації економічної співпраці з Німеччиною та ЄС, щоб така відбудова була успішною. Відповідно, важливу роль у дискусії відіграватимуть виклики та можливостей для тваринництва в Україні, які випливають із подальшого зближення з ЄС. Також передбачено обговорення того, як стале, екологічно безпечне тваринництво, в якому добробут тварин також відіграє важливу роль, має з самого початку відбудови плануватися та впроваджуватися в рамках сталої продовольчої системи.

Організаторами є Проект Німецько-український агрополітичний діалог (АПД) і DLG e.V.

Проект Німецько-український агрополітичний діалог (АПД) фінансується Федеральним Міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини і реалізується через виконавця ТОВ ГФА Консалтинг Груп, а також  робоче співтовариство, яке складається з ТОВ ІАК Аграр консалтинг, Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою та ТОВ АФЦ Консалтантс Інтернешнл. Реципієнтом проекту є ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України».

Організатори:

Проект Німецько-український агрополітичний діалог (АПД) і DLG e.V.

Місце проведення:

EuroTier 2022, Німеччина, м. Ганновер, Hanover Fairgrounds, Convention Center, Room 3B

Подія відбудеться у гібридному форматі з синхронним перекладом німецькою та українською мовами.

Требуется предварительная регистрация и приобретение входного билета на EuroTier 2022.

Билетный магазин